Birinci sınıf AR&GE ekipleri

Sürekli değişen bir ortamda, Trouw Nutrition'ın Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) faaliyetleri, birinci sınıf araştırmaları pratik, ekonomik ve sürdürülebilir beslenme çözümlerine dönüştürmek için tasarlanmıştır. Bakış açımız, beslenme uzmanları, veterinerler, hayvan fizyologları, mikrobiyologlar, immünologlar ve veri ve modelleme bilim adamlarını içeren ekiplerle çok çeşitli bilimsel disiplinleri kapsayan geniş bir bakış açısına sahiptir.

Türe özgü, değer odaklı araştırma ekipleri

Uluslararası Ar-Ge uzmanlarımız, belirli türler ve disiplinler tarafından organize edilen ekipler üzerinde çalışmaktadır. Bu, aşağıdakilere odaklanan çekirdek ekipleri içerir:

  • Keşif: kendini yeni nesil sürdürülebilir ürünler, modeller ve hizmetler geliştirmeye ve bunlara yatırım yapmaya adamıştır
  • İçerik: yeni içerikleri ve katkı maddelerini keşfetmek
  • Tür odaklı araştırmalar  kanatlı/kümes hayvanları, ruminantlar 
  • Modelleme & Veribilimi: Beslenme ve çiftlik yönetimini optimize etmek için tahmine dayalı modeller geliştirmek için veri yeniliklerini kullanmak
  • İnovasyon laboratuvarları: yeni fikirleri ve özgün ürünleri desteklemek ve değerlendirmek için bilimsel bilgi ve yenilikçi laboratuvar yeteneklerini birleştirmek.
  • Küresel doğrulama: araştırmalarımızın doğruluğunu desteklemek için dünya çapında önde gelen üniversiteler ve bölgesel bilim ortaklarıyla işbirliği yapıyoruz; Ürün ve hizmetlerin gerçek değer teklifini test etmek ve bilimsel bilgi ile çiftlik içi uygulamalar arasındaki boşluğu kapatmak için küresel bir ticari doğrulama çiftlikleri ağına yatırım yapıyoruz

İyi Klinik Uygulama (GCP) standartlarına göre yürütülen çalışmalarımız, yem üretimi ve kalite kontrolünden hayvan refahı ve istatistiğe kadar uzanan temel uzmanlık alanlarına sahip deneyimli araştırma ve çiftlik teknisyenlerinden oluşan özel bir ekip tarafından koordine edilmektedir.

Video - Trouw Nutrition, çiftçiliği yeniden tanımlıyor

Hızla büyüyen dünya nüfusumuzu yeterince beslemek için hayvansal ürünlerin nasıl yetiştirildiğini yeniden tanımlamamız ve mevcut çözümlerin ötesine geçmemize yardımcı olacak yeni teknolojiler geliştirmemiz gerekiyor. Trouw Nutrition'ın kendini işine adamış araştırma ve geliştirme ekibinin olağanüstü çalışmasından esinlenerek her gün gerçekleşen heyecan verici yeniliklerden bazılarını keşfetmek için bu videoyu izleyin.

Harika fikirler dış dünyadan ve Trouw Nutrition'daki herkesten geliyor. Bu fırsatları yaşamlarımızı, geçim kaynaklarımızı ve gezegeni olumlu yönde etkileyen somut yeni çözümlere dönüştürmek bizim sanatımızdır.
Coen Smits, PhD, R&D Director Trouw Nutrition

Araştırma ekiplerimizle tanışın:

Keşfet
Modelleme & Veribilimi
Kanatlı Araştırmaları
Ruminant araştırma
İçerik maddesi araştımaları
Global Validasyon
İnovasyon Laboratuvarı