Vision, Mission and Values Vision, Mission and Values

Şirketimiz - Bizi harekete geçiren şey

Trouw Nutrition'da kendimizi hem müşterilerimizi hem de gezegeni desteklemeye adadık. Bizimle çalışarak, gerçekten sürdürülebilir bir gıda sistemine geçişi hızlandırmaya ve çiftlikten sofraya hepimizin umduğu daha umutlu bir gelecek yaratmaya yardımcı olabilirsiniz. Aşağıdaki vizyon, misyon ve değerlerimizi inceleyerek neden var olduğumuz hakkında daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

Amacımız

Amacımız olan – "Geleceği Beslemek" – varlık sebebimizdir. Bize her gün ilham verir ve yaptığımız her şeye anlam ve hız verir. Küresel nüfusumuzun hızla büyüdüğü gerçeğinin farkındayız. 2050 yılına kadar, Dünya'da yaklaşık 10 milyar insan yaşayacak ve onları beslemek için %70 daha fazla gıda üretmemiz gerekecek. Bu besin ihtiyacına, beslenmesi gereken dört ayaklı arkadaşlarımızı da ekleyin. Bu, yemden gıdaya besin zincirinde paylaştığımız çok büyük bir zorluk ve üzerimize düşeni yapmaya kararlıyız.

Ana şirketimiz Nutreco ve kardeş şirketimiz Skretting ile birlikte, sektörümüzün işleyişinde bir dönüşüm gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz. Süt, yumurta ve et çiftçilerini, araziyi ve kaynakları daha sürdürülebilir bir şekilde kullanan, artan nüfusu beslemeye yardımcı olan ve aynı zamanda çiftçi topluluklarımız ve şehirlerimizdeki insanlar arasında güven oluşturan döngüsel bir tarım sistemine doğru yönlendirebileceğimize inanıyoruz. Hayvan besleme, sürdürülebilir hayvan üretimi, işleme ve dağıtım odaklı operasyonlar dahil olmak üzere, değer zincirinin tüm aşamalarında yer alarak, bu zorluğa benzersiz içgörüler ve güvenilir uzmanlığımızı getiriyoruz.

Vizyonumuz

Beslenmenin gücünün ve iyi çiftlik yönetiminin sektörümüzü ve hatta gezegenimizi olumlu yönde dönüştürebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, çiftlikten sofraya daha umutlu bir gelecek yaratmak için yemden gıdaya besin zincirinin tüm adımlarını iyileştirmek için meydan okuyoruz.

Basın Mensubu Medya İletişim

Medya ve basın ile ilgili sorularınız ve taleplerinizle ilgili bizimle için iletişime geçin.

Bizi takip ederek güncel kalın

Güncel haberlerimiz ve gelişmelerimiz için bizi LinkedIn'de takip edin.

Güncel Haberler & Etkinlikler

En son haberler, makaleler ve gelecek etkinliklere bir göz atın.
Haberler

İlgili sayfalar

Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik Yol Haritası 2025