Welcome to NutriOpt Welcome to NutriOpt

NutriOpt ile optimum hayvan performansı ve kazanç

Tarım sektörü değişiyor. Şirketler,  sürdürülebilir, refah ve şeffaf olmaları yönünde  piyasadan artan bir talep alıyor, durum böyle olunca süreçler giderek büyüyor ve profesyonelleşiyor. Bu ortamda başarı sağlayabilmek için şirketlerin yenilikçi, geleceğe dönük, vizyonel ve pazar değişikliklerine uyum sağlamalarını bir zorunluluk haline getiriyor.

Çiftçilerin başarılı bir iş yürütmek için daha iyi çözümlere ve hizmetlere ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Optimum hayvan performansı ve kazanç için eyleme geçirilebilir analiz ve öngörülerden besleme stratejilerine ve son teknoloji modellemeye kadar bir çok çözümü paydaşlarımıza sunuyoruz.

NutriOpt

Neden NutriOpt?

Giderek artan dijital çözümlerin ve hizmetlerin kullanımı, çiftçilerin verimliliğinin artırılmasına ve değişim kaşısında daha  esnek olmasına  yardımcı olabilir. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler, tarım ve tarım teknolojisine olan tutkumuzla hareket ederek, veri odaklı, uygulaması kolay hizmetler sunmamıza olanak sağlıyor. Bunu sahip olduğumuz uzmanlığımızdan, dünya lideri Ar-Ge çalışmalarımızdan ve tecrübelerimizden yararlanarak yapıyoruz. Böylece müşterilerimizin işlerini güvenle yapmalarına destek oluyoruz.

NutriOpt nedir?

NutriOpt, çiftçilere besleme bilgisi, gelişmiş hayvan rasyonları ve tutarlı, optimum hayvan performansı ile desteklemek için entegre dijital çözümler ve hizmetler sunan özel bir pakettir. Mevcut 15'ten fazla hizmetle, çiftçileri optimal hayvan performansı ve iş başarısı konusunda destekliyoruz. Kullanıcı dostu MyNutriOpt portalı, seçilen NutriOpt hizmetlerine hızlı erişim sağlar.

NutriOpt'un mümkün kıldığı birçok görev arasında: taranan yem numunelerinin test sonuçlarını görüntüleme ve dışa aktarma, bir domuz çiftliğinde farklı senaryolar için en iyi sonucu hesaplama ve piliçler için diyet formülasyonunu optimize etme.

NutriOpt sizin için

NutriOpt hizmetleri çiftçiler, yem fabrikaları, entegratörler ve danışmanların  yumurtacılar, piliçler, süt inekleri ve besi sığırları için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Uzman bilgimize, dünya lideri Ar-Ge yeteneklerimize, güçlü beslenme veri tabanımıza ve portföyümüze bağlı olmanın avantajlarından yararlanacaksınız. Dünyanın dört bir yanındaki çiftçiler ve yem profesyonellerinden oluşan küresel NutriOpt ağının bir parçası olmak, günlük karar verme sürecinizde size sezginizin ötesinde destek sağlar.

Uygulama

Erişilebilir ve pratik yaklaşımımız, yem ve hammaddelerinizin kalitesini ve besin değerini bilmekle başlar. Çiftçiler, amiral gemisi taşınabilir hizmetimiz NutriOpt Yerinde Danışmanı kullanarak, yem ve ham madde örneklerini istedikleri zaman, istedikleri yerde tarayabilir ve telefonlarında veya masaüstü bilgisayarlarında saniyeler içinde sonuçları alabilirler. Bu eyleme dönüştürülebilir içgörülere dayanarak, tümü dünya lideri Ar-Ge yeteneklerimize dayalı olarak, optimal hayvan performansı ve iş başarısı için optimal besleme stratejileri veya veriye dayalı modelleme sunuyoruz.

Dijital devrim ile tanışmaya hazır mısın?

NutriOpt, hayvanları daha iyi ve daha hassas bir şekilde beslemek için gerçekten benzersiz ve devrim niteliğinde bir yaklaşım sunar. Amacımız yem maliyetlerini düşürürken aynı zamanda daha sağlıklı ve daha üretken hayvanlar üretmeye yardımcı olmaktır.
Casper Niesink - Global Director NutriOpt

Kazacınızı son teknoloji ile geliştirin

Domuz yetiştiriciliği için NutriOpt

Domuz yetiştiriciliği için NutriOpt

Maliyetleri ve hayvan performansını optimize etmek için domuz üreticilerine ayrıntılı beslenme bilgileriyle yardımcı oluyor ve karar verme sürecini destekliyoruz.

Yumurtacı tavuklar için NutriOpt

Yumurtacı tavuklar için NutriOpt

Yem maliyetlerini optimize etmek için çok çeşitli yemleme stratejileriyle yumurtacı tavuk yetiştiricilerini destekliyoruz.

Etlik Piliçler (Broyler) için NutriOpt 

Etlik Piliçler (Broyler) için NutriOpt 

Optimum hayvan performansı ve kazanç için modellememizle etlik piliç çiftçilerini destekliyoruz.

Süt sığırları için NutriOpt

Süt sığırları için NutriOpt

Üreticilerin maliyetleri ve performansını optimize etmesine yardımcı olmak için beslenme detayları ve eyleme dönüştürülebilir bilgiler sunuyoruz.

Besi sığırları için NutriOpt

Besi sığırları için NutriOpt

Maksimum büyümeyi, yüksek kaliteli et üretimini ve hayvan sağlığını destekleyerek sığır eti üreticilerine yardımcı oluyoruz.