Our Organisation Our Organisation

Organizasyonumuz - Biz kimiz

Trouw Nutrition Türkiye Hakkında

Global marka gücünü yerel pazarın dinamiklerine hakim olma yetisiyle birleştiren Trouw Nutrition Türkiye, Ankara’da bulunan genel merkezi, Zonguldak’taki üretim tesisi ve İzmir’de Antrepo-Lojistik Merkezi ile faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Şirket, Zonguldak Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yıllık 25 bin ton üretim kapasitesine sahip fabrikasının otomasyon süreçlerini yakın zamanda yeni nesil teknolojilerle geliştirdi. Fabrikada ruminant, balık ve kanatlı kategorisinde vitamin ve mineral premiksleri ile toksin bağlayıcılar gibi özel ürünler üreten Trouw Nutrition Türkiye, maya ve organik asit karışımlarının ise tedariğini sağlıyor. Aynı zamanda analizler, besleme ve ekonomik üretim modelleri içeren NutriOpt konsepti ile hammadde ve yem analiz hizmetleri sunarak Türk hayvancılık sektörünün gelişimi ve sürdürülebilir büyümesi için çalışıyor. Modüler bir hassas besleme sistemi olan NutriOpt sayesinde hayvanların üretkenliğini artırırken üreticilerin zaman ve maliyet tasarrufu ile optimizasyon sağlamalarına yardımcı oluyor.

Trouw Nutrition Türkiye; global ağı, güçlü Ar-Ge yapısı, kaliteli, geniş ve artırılabilir ürün gamı, çözüm odaklı hizmet ve servisleri, deneyimli insan kaynağı, teknolojik ve dijital alt yapısı ile 2007 yılından bu yana her yıl artan bir ivmeyle Türkiye’de faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket, dünyanın önde gelen sertifikalandırma şirketi olan SGS (Single Certificate of Conformity) onaylı ISO 9001, ISO 22000 ve GMP (Good Manufacturing Practice) belgelerine de sahip.

Biz kimiz

Trouw Nutrition, hem sektörümüzde hem de dünyanın farklı yerlerindeki insanlar için daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeyi derinden önemseyen bir kuruluştur.

Müşterilerimizin kaliteli et, yumurta ve süt üretmelerine yardımcı olmak için bilime dayalı çalışmalarımızla, pratik beslenme ve çiftlik yönetimi çözümlerine sunmaya kararlıyız. Önerilerimizi ve özenle hazırlanmış datalarımızı parmaklarımızın ucuna kadar getiren üstün teknolojik alt yapımızla gıda üreticilerini destekliyoruz.

90 yıldır kendimizi inovasyona ve müşterilerimizin sağlıklı çiftlik hayvanları yetiştirmelerine yardımcı olmak için daha akıllı ve daha sürdürülebilir yollar geliştirmeye adadık. Sürdürülebilir tarımda mükemmelliği hedefleyen dünyaca ünlü bir ülke olan Hollanda'daki mütevazi başlangıçlarımızdan, şimdi dünya çapında 105 ülkeye hizmet verecek şekilde büyüdük.

Nutreco gibi benzersiz bir konuma ve ağa sahip bir şirketin parçası olmak, sektörümüzde güçlü ortaklıklar kurmamızı sağlıyor. Şirket, kurulduğu günden beri kendini sürdürülebilirliğe, yeniliğe adadı ve bize, "Geleceği Besleme"  misyonumuzu gerçekleştirme gücü verdi.

Trouw Nutrition Türkiye

Değerlerimiz

Trouw Nutrition'da yaptığımız her şey tutkuyla yürütülür ve bilim tarafından desteklenir. 8.000'den fazla çalışanımız yaptıkları işe, birbirlerine ve çalıştıkları çevreye çok önem veriyor. "Geleceği Besleme" ortak misyonumuzu yerine getirmek için, Nutreco genelinde benimsenen, açıkça tanımlanmış beş temel değere (Merak, Tutku, Güven, Kapsayıcılık ve Dürüstlük) bağlıyız.

Sürdürülebilirlik

Küresel ölçekte, gıda üretiminin sürdürülebilirlik sorunları hem önemli hale geliyor ve hem de gittikçe yoğunlaşıyor. Sürdürülebilir inovasyona odaklanarak, çözümün bir parçası olmayı amaçlıyoruz. Ne kadar yol katediğimizi görmek için son birkaç yıldaki sürdürülebilirlik raporlarımıza göz atın. Nereye gittiğimizi görmek için 2025 Sürdürülebilirlik Yol Haritamıza bakmayı unutmayın.

Sürdürülebilirlik Raporlarımız Yol Haritamız 2025

Bizimle Çalışmaya Var mısın ?

Siz de Türk hayvancılık sektörünün gelişmesi için heyecanla çalışan alanında uzman, dinamik ekibimize katılmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Açık pozisyonlarımız için www.kariyer.net/ ve www.linkedin.com sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi adına teşekkür ederiz.

İlgili Sayfalar

Yaklaşımımız: Yem, Sağlık ve Çiftlik Yönetimi
Bizi harekete geçiren nedir?