Maxcare ile Çiftliğiniz Güvende

Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition'ın zengin içerikli premiksi Maxcare artık Türkiye'de!

Çiftlik ve Kümes Hayvanlarınızın sağlıklı gelişimini destekleyen maxcare ile çiftliğiniz güvende.

Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition’ın geliştirdiği profesyonellerin tercihi Maxcare; zengin içeriği ile çiftlik ve kümes hayvanlarınızın sağlıklı gelişimini destekler, sürünüzün performansını maksimuma çıkarır. Hayvan beslemede Maxcare ile maksimum katkı, maksimum kazanç!

Maxcare'den optimum girdi ile en iyi çıktıyı sağlayın

Maxcare, çiftçiler (evde karıştırılan ve evde karıştırılmayan) ve yem fabrikaları için uygun bir üründür. Maxcare tipik olarak gerekli tüm vitaminleri, mineralleri, eser elementleri, amino asitleri ve diğer yem katkı maddelerini içerir ve tüm bu mikro bileşenleri tek bir üründe bir araya getirir. Yemde mükemmel dengede ve homojen olarak karıştırılır. Maxcare, yem ve yem üretim maliyetini en aza indirirken, tutarlı yüksek kalitede dengeli yemler sunar. Trouw Nutrition'ın destek hizmetleriyle desteklenen Maxcare'in bilim ve rahatlık temelli ürünleri, hayvan besleme gereksinimlerine en uygun çözümü sunar.

Maxcare aynı zamanda şunları sunar:

  • Tüm mikro bileşenleri tek bir dengeli üründe paketleme kolaylığı
  • Ekonomik performans sağlamak için optimize edilmiş ürünlerle uyum
  • Ekonomik performansı optimize ederek, müşteri rekabet gücünü önceleyerek müşteri gereksinimlerini ve maliyet dengesini en iyi şekilde karşılamak için hazırlanmış formül
  • Üstün kalite standartları ve izlenebilirlik. Daha fazlası için buradan

Arkasındaki Bilim destekli güç

Tam yemlerle karıştırılan veya hayvanlara serbestçe erişilebilen Maxcare ürünleri, %1-5 arasında değişen standart bir içerme oranına sahiptir. Maxcare'in mükemmel karıştırma özellikleri, hayvanların homojen yemler, rasyonlar ve yeterli besin kaynağı almasını sağlar.