Yaklaşımımız: Yem, Sağlık ve Çiftlik Yönetimi

Yenilikçi yaklaşımımız ile performansı en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerimizin günümüzün hızla değişen koşullarına adapte olmasına  yardımcı olmak için besleme, hayvan sağlığı ve çiftlik yönetimini en ideal şekliyle dizayn ediyor, ihtiyaca en uygun çözümleri sunuyoruz.

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için bilim destekli, bütünsel bir yaklaşım sağlamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Uygun yerde ve zamanda, bilimi teknolojiyle birlikte kullanarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Doğal kaynakların daha verimli kullanılmasına yardımcı olmak için yararı kanıtlanmış çözümlerimizi  kullanarak oluşabilecek zorluklara karşı her zaman bütünsel bir bakış açısı sunuyoruz.

Yem, çiftlik ve sağlık alanındaki sürekli artan uzmanlığımızın yanı sıra geniş ürün, model ve hizmet portföyümüz ile  her müşterimizin ihtiyacına uygun özel, entegre çözümler sağlıyoruz.

Hayvan beslemesi ana faaliyetlerimizin merkezinde yer alır, çünkü bu yaklaşım hayvanların daha dirençli olmasını sağlayarak sağlıklı ve üretken bir yaşam sürmeleri için ihtiyaç duydukları en uygun besinlere ulaşmalarını sağlar. Ancak bununla yetinmeyip hayvan beslemenin ötesine geçerek müşterilerimizin sağlıklı hayvanlar yetiştirmesine destek vererek daha besleyici gıdaların tüketicilerin sofralarına getirmek için tüm çiftçilik sürecini yönetmelerine yardımcı olmak istiyoruz.

Besleme, hayvan sağlığı ve çiftlik yönetimine odaklanarak hayvanların tam genetik potansiyellerine ulaşmalarını sağlıyoruz, böylece müşterilerimizin gelişimine destek vererek  dünyanın daha sağlıklı beslenmesine katkı sunacağımıza inanıyoruz. LifeStart programımız, HealthyLife yaklaşımımız (bağırsak sağlığı ve AMR için) ve sürdürülebilir hassas tarıma olan bağlılığımız ile çiftçilerin hayvanları beslemek, barındırmak ve yönetmesi için sağlıklı bir çevre yaratmak ve bunun yanında hastalıkları önlemek için etkin yollar bulmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Çünkü hayvanların ilk günden itibaren ne, ne zaman ve nasıl beslendiği ve ele alındığı, yaşam boyu sağlıklarını, esenliklerini ve üretim kalitelerini etkiler. Müşterilerimizi sürdürülebilir hassas tarım yöntemleri kullanma konusunda desteklemek, hem şimdi hem de gelecekte geçimlerini ve gezegenin sağlığını sürdürmelerine yardımcı olacağına inanıyoruz.

Markalarımızı Keşfedin

Ürünlerimiz hakkında daha fazlasını inceleyin