Ürün ve hizmetlerimizi daha yakından tanıyın Ürün ve hizmetlerimizi daha yakından tanıyın

Trouw Nutrition Dünyasına

Hoş Geldiniz

 

Geleceği Besleme vizyonumuzla hareketle daha sağlıklı nesillerin yetişmesine destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türk ve dünya hayvancılığı için yaptıklarımızı daha yakından incelemek için siz de bu dünyayı keşfedin.

 

Çiftlik ve Kümes Hayvanlarınızın sağlıklı gelişimini destekleyen maxcare ile çiftliğiniz güvende.

Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition’ın geliştirdiği profesyonellerin tercihi Maxcare; zengin içeriği ile çiftlik ve kümes hayvanlarınızın sağlıklı gelişimini destekler, sürünüzün performansını maksimuma çıkarır. Hayvan beslemede Maxcare ile maksimum katkı, maksimum kazanç!

Maxcare; Çiftlik ve kanatlı hayvanlarınızın hedeflenen günlük canlı ağırlık kazancına ulaşmasını sağlar. Yüksek verim, etkin üreme performansı, süt ve yumurta verimi dolayısıyla sağlıklı bir üretim dönemi için ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral ve iz mineralleri içerir.

Daha fazlası 

Trouw Nutrition'ı Yakından Keşfedin

Bilim & İnovasyon
Sürdürülebilirlik
Türler ve Sektörlere Genel Bakış

Güncel Haberler

Maxcare ile çiftlikler güvende

Maxcare ile çiftlikler güvende

2021
Çiftlik ve kümes hayvanlarının verimlilikleri, sağlıklı gelişebilmeleriyle paralel olarak artıyor. Sağlıklı gelişimin yolu ise doğru hayvan besleme yöntemlerinden geçiyor. Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition, zengin içerikli premiksi Maxcare ile hayvanların verimini artırırken çiftliklerin kazancını da maksimuma çıkarıyor. Hayvan beslemesinde güvenilir kaynaklardan doğru premiks kullanımının en az yem kadar önemli olduğuna değinen Trouw Nutrition Türkiye Genel Müdürü Öğüt Köse, Maxcare ile ülkemizin besin zinciri kalitesine de katkıda bulunduklarının altını çizdi.
14.07.2021
Devamı için
Dünyanın hayvan besleme uzmanından Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftliklere kesintisiz destek…

Dünyanın hayvan besleme uzmanından Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftliklere kesintisiz destek…

2021
Global ağı, güçlü Ar-Ge yapısı ve kaliteli ürün gruplarının yanı sıra çözüm odaklı hizmet ve servisleriyle de ön plana çıkan Trouw Nutrition Türkiye, ülke genelindeki toplam 145 bayisi ile hayvan yetiştiricilerinin her daim yanında oluyor. Bayileri aracılığıyla Maxcare, Sprayfo ve VitaFarm gibi yeni ürünleri başta olmak üzere hayvanların sağlıklı gelişimlerine katkı sağlayacak tüm çözümlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftlikler ile buluşturduklarını söyleyen Trouw Nutrition Türkiye Ruminant Satış Direktörü Fevzi Turhan, hayvan yetiştiricilerinin karşılaştıkları problemleri çözmek adına teknik ekiplerinin uzmanlığından, satış personellerinin yetkinliğinden ve bayilerinin çiftliklere hizmet götürmek için yaptıkları özverili çalışmalardan yoğun olarak faydalandıklarının altını çiziyor.
12.07.2021
Devamı için
Dünyanın hayvan besleme uzmanından sağlıklı gelişime odaklanan buzağı mamaları

Dünyanın hayvan besleme uzmanından sağlıklı gelişime odaklanan buzağı mamaları

2021
Trouw Nutrition, LifeStart konsepti içerisinde yer alan Sprayfo ve Milkivit Buzağı Mamaları ile geleceğin verimli inek ve boğalarının yetiştirilmesine katkı sağlıyor
30.06.2021
Devamı için

Markalarımız

Maxcare yem katkısı ile çiftlik hayvanlarının beslenmesini zenginleştirin
En iyi başlangıç için Sprayfo buzağı yetiştirme çözümleri
Milkivit - Sağlıklı büyüme için doğal seçim
Kusursuz bir yem katkı çözümü paketi
Hayvan Sağlığında Etkin Çözümler
İntevit Premiks
VitaFarm ile ekonomik çözüm
NutriOpt ile optimum hayvan performansı ve kazanç