Quality Feeds Value Quality Feeds Value

Kaliteli Besinden Ödün Vermiyoruz

Kaliteli yemden gıdaya güvenlik programımız olan Nutrace aracılığıyla her gün en üst düzeyde mükemmellik ve değer sunuyoruz. Orijinal içeriklerden üretim ve teslimata kadar Trouw Nutrition ürün ve hizmetlerinde sıkı Nutrace standartları uygulanır. Tüm ürünlerin tutarlı kalite standardını sağlayarak markalarımızın ve müşterilerimizin imajını koruyoruz.

Sertifikalı Kalite ve Yem Güvenliği

Nutrace programımız aracılığıyla yüksek kaliteli, özel hayvan yemi ürünlerinin tutarlı formülasyonu ve üretimi garanti edilirken, buna ek olarak Trouw Nutrition tesislerinde yerel ve uluslararası sertifikalar ve programlar uygulanmaktadır. Nutrace programımız Trouw Nutrition bölümü ve ana şirketi Nutreco tarafından değerlendirilir ve denetlenir; bu yerel ve uluslararası standartlar ise üçüncü taraf kuruluşlar ve müşterilerimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilir ve denetlenir.

Malzeme Tedarikçisi Değerlendirmesi ve Yönetimi

Bileşenleri ve tedarikçileri değerlendirmek ve yönetmek için ortak standartlar belirlenerek, güvenilir özel hayvan yemi ürünleri üretmek için sağlıklı, güvenli ve sürdürülebilir hammaddelerin kullanılmasını garanti ediyoruz. ​Trouw Nutrition şirketleri tarafından yalnızca kalite garatinsine sahip onaylı yem bileşenleri ve tedarikçileri kullanılır. Resmi bir Trouw Nutrition tedarikçisi olarak kabul edilmek için yeni tedarikçilerin değerlendirilmesi ve onaylanması gerekir.

İzleme ve Kontrol

Trouw Nutrition'ın uyumlu, ayrıntılı ve kapsamlı küresel izleme programı, ham maddelerden bitmiş yemlere kadar istenmeyen maddeleri tanımlar. Trouw Nutrition bünyesinde standartlaştırılmış bir dahili hızlı uyarı ve takip sistemi ve harici bir bildirim prosedürü uygulanmaktadır. Bir sorun olması durumunda müşteriler ve yetkililerle zamanında iletişim önemlidir bu nedenle benzer sorunların başka bir yerde tekrarlanmasını veya oluşmasını engellemek en kritik konudur.

Risk Yönetimi

Risk Yönetimi programımız, acil durumların hızlı ve profesyonel bir şekilde ele alınması için önlemler sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sorun, kriz ve risk yönetimi rehberliği ve sağlam bir İş Sürekliliği Planlaması sayesinde istenmeyen durumların en iyi şekilde ele alınması için doğru karar vermeyi destekler.

İzleme ve takip

Elektronik izleme ve takip sayesindeTrouw Nutrition, tedarikçileri ve müşterileri arasında verimli bir bilgi akışı sağlanır. Sistem, yem partilerini ham maddelerine kadar elektronik olarak izleyerek tüm bileşenlerin, üretim süreçlerinin ve yem teslimatlarının doğru ve erişilebilir kayıtlarını sağlar. Hızlı giriş ve çıkış bilgileri aynı zamanda olası bir verimli geri çağırma programının ayrılmaz bir parçası da olan yasal gerekliliklere uyumu sağlar.

İlgili sayfalar

Organizasyonumuz- Biz kimiz?
Bizi harekete geçiren nedir?
Sürdürülebilirlik
Yasal Bilgilendirme