Trouw Nutrition için çalışmak

Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition olarak 100 yıllık engin deneyimimiz ve inovatif bakış açımızla sağlıklı çiftlik ve evcil hayvanların yetiştirilmesi adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 32 ülkede 8 bin 300 kişilik personelimizle yemden işlenmiş gıdaya kadar besin zincirinin karşılaştığı tüm sorunları çözmek ve müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Geniş ürün ve hizmet portföyümüz ile yem, çiftlik ve sağlıkta sürekli artan uzmanlığımız; markamızı, müşterilerimizin yerel durumuna uygun, ihtiyaca özel çözümlerin oluşturulması konusunda sınırsız olanaklar sağlayan tek durak noktası haline getiriyor. 105 ülkede 22 üretim tesisimizle çiftçilere, kendi yemini üreten işletmelere, yem üreticilerine, entegre üreticilere ve distribütörlere ihtiyaç duydukları her yerde destek olmayı hedefliyoruz. Doğru beslemenin ve iyi çiftlik yönetiminin endüstriyi ve hatta gezegeni iyi yönde dönüştürebileceğine inanan Trouw Nutrition olarak, bu hedefle günümüzün yemden işlenmiş gıdaya uzanan besin zincirinin sürdürülebilir işleyişi için çalışıyoruz. "Geleceği Besleme" misyonumuzla müşterilerimizin kaliteli et, yumurta ve süt üretmelerine yardımcı oluyoruz. Bunun yanında bilime dayalı çalışmalarımızla pratik beslenme ve çiftlik yönetimi çözümleri sunuyoruz. Sizleri de bu etkileyici dünyanın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Çeşitlilik ve kapsayıcılık

Müşterilerimizi ve paydaşlarımızı yansıtan çeşitli ve kapsayıcı ekiplere sahip olmanın bize sayısız şekilde yardımcı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizi ve topluluklarımızı daha iyi anlamamızı ve onlara hizmet etmemizi sağlar ve yenilik yapma, yaratma ve problem çözme yeteneğimizi güçlendirir.

Nutreco ve Skretting'de bizi benzersiz ve başarılı kılan tutkulu çalışanlarımızdır. Ekiplerimizin içinde yaşadığımız ve çalıştığımız çeşitli ve küresel toplumu yansıtmasını istiyoruz, böylece en iyi, en yetenekli insanlar için çalışmak için harika bir yer olabiliriz.

Şunlara odaklanıyoruz:

  • Düşünce tarzlarını genişletmek için cinsiyet ve milliyet çeşitliliğini geliştirmek
  • Farklı düşünme tarzlarından yararlanmak için kapsayıcı davranışları teşvik etmek ve geliştirmek

Trouw Nutrition için çalışmak

Bizi harekete geçiren nedir?
Sürdürülebilirlik Yol Haritası 2025
Organizasyonumuz- Biz kimiz?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz?

Dünyanın dört bir yanında bulunan şirketlerimiz ve sürekli gelişen yapımız  ile tüm çalışanlarımıza ve işe alımlarımıza açık birçok seçenek ve olanak bulunmaktadır. Finans, yem güvenliği ve kalitesi, bilgi teknolojisi, yönetim, araştırma ve geliştirme, satış, pazarlama, tedarik zinciri, operasyonlar ve çok çeşitli alanlarında çok çeşitli kariyer fırsatları bulunmaktadır. 

Açık pozisyonlarımızı inceleyin