Trouw Nutrition için çalışmak

Trouw Nutrition, hayvancılık sektöründe yenilikçi beslenme çözümleri geliştirme konusunda güçlü bir tecrübeye sahiptir. İnovasyonu kültürümüzün merkezine yerleştirerek sürdürülebilir beslenme çözümlerimizle liderliğimizi sürdürmek için çalışıyoruz.

Yenilikçi olmanın yanı sıra, işbirlikçi, yetenekli ve ilgili diğer değerlerimizin de hedeflerimize güçlü bir şekilde katkıda bulunacağına inanıyoruz.

Çeşitlilik ve kapsayıcılık

Müşterilerimizi ve paydaşlarımızı yansıtan çeşitli ve kapsayıcı ekiplere sahip olmanın bize sayısız şekilde yardımcı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizi ve topluluklarımızı daha iyi anlamamızı ve onlara hizmet etmemizi sağlar ve yenilik yapma, yaratma ve problem çözme yeteneğimizi güçlendirir.

Nutreco ve Skretting'de bizi benzersiz ve başarılı kılan tutkulu çalışanlarımızdır. Ekiplerimizin içinde yaşadığımız ve çalıştığımız çeşitli ve küresel toplumu yansıtmasını istiyoruz, böylece en iyi, en yetenekli insanlar için çalışmak için harika bir yer olabiliriz.

Şunlara odaklanıyoruz:

  • Düşünce tarzlarını genişletmek için cinsiyet ve milliyet çeşitliliğini geliştirmek
  • Farklı düşünme tarzlarından yararlanmak için kapsayıcı davranışları teşvik etmek ve geliştirmek

Trouw Nutrition için çalışmak

Bizi harekete geçiren nedir?
Sürdürülebilirlik Yol Haritası 2025
Organizasyonumuz- Biz kimiz?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz?

Dünyanın dört bir yanında bulunan şirketlerimiz ve sürekli gelişen yapımız  ile tüm çalışanlarımıza ve işe alımlarımıza açık birçok seçenek ve olanak bulunmaktadır. Finans, yem güvenliği ve kalitesi, bilgi teknolojisi, yönetim, araştırma ve geliştirme, satış, pazarlama, tedarik zinciri, operasyonlar ve çok çeşitli alanlarında çok çeşitli kariyer fırsatları bulunmaktadır. 

Açık pozisyonlarımızı inceleyin