Discovering products of the future Discovering products of the future

Keşif Araştırması

Trouw Nutrition keşif bölümünün misyonu, şirketin inovasyon hattını somut fırsatlar ve kullanıma hazır, oyunun kurallarını değiştiren fikirlerle doldurmaktır. Ekip, çok çeşitli disiplinlerde uzun yıllara dayanan kolektif deneyime sahip  iyi bir donanıma sahiptir.

Ekibin her üyesi sürekli olarak yeni ürünler ve teknolojiler için fikirleri araştırır ve tarar. Bunlar birkaç şekilde oluşturulur: dahili olarak, bilim ve endüstri ortakları ağımızda  NuFrontiers ve NuTech isimli start-up şirketlerimizde araştırma yaparız. NuFrontiers ve NuTech. NuFrontiers  Temel araştırma grubumuz NuTech, yeni içerik maddeleri ve yem katkı maddeleri geliştirmeye ve biyoteknoloji, fitojenik ve fiziksel kimyadaki araştırma platformlarından yararlanmaya odaklanmaktadır.

Trouw Nutrition Keşif ekibi hızlı, yenilikçi ve geniş bir kapsama sahiptir. Şi,mdi Sırada ne var?

Trouw Nutrition geleceğe yönelik çalışır

Dinamik bir ortamda, tarım sektörü yıldan yıla hızla gelişmeye devam ediyor. Değişimin hızına ayak uydurabilmek için açık, atak ve yenilikçi olmamız gerekiyor. Keşif Birimi, sürdürülebilir bir geleceği desteklemek için yeni ürünler tasarlayarak ve arayarak değişime öncülük eder. Ekibin nihai hedefi: Bu yenilikçi ürünleri Nutreco'nun bölümleri aracılığıyla başarılı bir şekilde tanıtmak ve hızla büyüyen bir dünyayı beslemek için yüksek kaliteli, kalıcı gıda tedariki vaadini yerine getirmektir.

Ekip olarak, gerçek büyümenin ancak zorluğu kucaklayarak ve onu inanılmaz bir fırsat olarak yeniden tasavvur ederek gerçekleşebileceğine dair ortak bir inançtan ilham alıyoruz.
Theo van Kempen, Trouw Nutrition Discovery Unit lead

Diğer bölümler

Modelleme & Veribilimi
Kanatlı Araştırmaları
Ruminant araştırma
İçerik maddesi araştımaları
İnovasyon Laboratuvarı
Global Validasyon