Global Validation Team Global Validation Team

Global Validasyon

Trouw Nutrition Global Validasyon ekibi, Asya, Avrupa, Kanada, ABD ve Latin Amerika'da kurulu olan araştırma merkezlerimizin yerel çıktılarını  dışarıdan ve bağımsız çözüm ortakları ile koordine eden özel grup bilim insanıdır.

Bilime dayalı katma değerli programlar

Besleme çözümlerimizin etkinliğini doğrulamak için validasyon ekibimiz, ilgili bölge ve ülkelerdeki 100'ün üzerinde önde gelen üniversite, enstitü, kanaat önderi ve kilit müşteri ile işbirliği içinde her yıl 80'den fazla bilimsel çalışma yürütmektedir. Elde ettiğimiz sonuçlar, yerel koşullar altında yenilikçi ürünlerimizi, programlarımızı ve hizmetlerimizi daha fazla incelemek ve doğrulamak için kullanılan bilimsel kanıtlar üretir:

  • Etki
  • Aksiyon modu
  • Kilit iddialar
  • Maliyet etkinliği
  • Değer önermesi

Kapsamlı küresel, yerel ve pratik araştırmamızın amacı, kümes hayvanlarından, geviş getiren hayvanlara, su ve evcil hayvan yetiştiriciliğinden ilgili diğer tüm konularla ilgilenen müşterilere bilime dayalı, katma değerli yeni konseptler ve mevcut programlar sağlamak anlamına gelir.

Global validasyon çiftlik ağı

Trouw Nutrition ekibi, yeniliklerimiz için akademik doğrulama almanın yanı sıra, tüm hayvan türleri için küresel bir doğrulama çiftlik ağı geliştiriyor. Ticari çiftlikleri belirliyor ve pratik araştırma tesislerine dönüştürülmesine destek veriyoruz. Yüksek kaliteli Ar-Ge protokolleri ve istatistiksel olarak sağlam tasarımlarla birinci sınıf araştırma denemelerini yürütmek için kullanılan bu çiftlikleri ve ekipmanları uyarlamak için önemli bir yatırım yaptık. Validasyon çiftliklerinden yapılan araştırmalar, yeniliklerimizin tutarlı etkinliğinin ve gerçek değerinin gerçek hayatta kanıtlanmasını sağlar. Amaç, bilimsel bilgi ile çiftlik içi uygulamalar arasındaki boşluğu kapatmaktır. Bu sayfada yer alan validasyon gruplarından bazılarını keşfedin.

Validasyon grubu, dünya çapında 100'den fazla önde gelen üniversite ve enstitü ile ortaklık kurarak, Trouw Nutrition yeniliklerinin etkinliği için yerel datalardan oluşan bilimsel kanıtlar üretir.
Yanming Han, Manager Global Validation, Trouw Nutrition R&D

Diğer bölümler

Keşfet
Modelleme & Veribilimi
Kanatlı Araştırmaları
Ruminant araştırma
İçerik maddesi araştımaları
İnovasyon Laboratuvarı