Beef grower standing in the corner of his pen, against a wall Beef grower standing in the corner of his pen, against a wall

Hayvan refahının zorluklarını karşılamak

Rahatlığını, beslenmesini, güvenliğini ve genel sağlığını sağlamak için en iyi uygulamaları ve destekleyici protokolleri izleyerek bir hayvanın refahını optimize edin.

Sığır yetiştiricileri genellikle diyet ve lokasyonda birden fazla değişiklik yaşarlar, bu da strese bağlı immünosupresyonu azaltmak ve optimal büyümeyi sağlamak için bir adaptasyon programını gerekli kılar.

Stres

Nakliye aşaması, hayvanlar için son derece stresli olabilir ve yeni bir çevreye ve sosyal etkileşimlere uyum sağlamalarını gerektirir. İyi planlanmış bir varış programı, deneyimlerini kolaylaştırabilir, strese bağlı immünosupresyon ve büzülme riskini azaltabilir ve gelişmelerine ve büyümelerine yardımcı olabilir.

Daha fazlası

ouw Nutrition'da, genç hayvanların değişimle ilgili alışılmadık ve stresli dönemlerde gezinmelerine yardımcı olmaya kararlıyız. Hayvanlar ve üreticiler için mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için en son bilim destekli çözümleri ve en iyi uygulamaları uyguluyoruz.