LifeStart feeding programme for sustainable and profitable future production LifeStart feeding programme for sustainable and profitable future production

Sürdürülebilir ve karlı üretim için LifeStart besleme programı

Holstein süt buzağılarınızın sütten kesim öncesi büyüme seviyelerinin arttırılması, yaşam boyu daha yüksek süt üretimi ile sonuçlanacaktır - ve LifeStart yardımcı olabilir. Bu teori, 2014 yılında iki grup Holstein süt buzağısını tüm üretken yaşamları boyunca takip etmeye başlayan Kempenshof LifeStart araştırma programımızın temelidir. Bugün devam eden araştırma denemesi, bir LifeStart beslenme programını kısıtlı bir beslenme programıyla karşılaştırıyor. Şimdiye kadar elde edilen sonuçlar, LifeStart'ın buzağı besleme programının süt üretimini artırdığını ve birinci ve ikinci laktasyon sırasında ayırma oranını düşürdüğünü göstermiştir. Bu, muhtemelen  yaşam boyu daha yüksek bir üretime ve tüketimin sonunda yaşam boyu ortalama günlük süt üretiminde bir artışa yol açacaktır. Sonuç olarak, bir LifeStart buzağı yetiştirme programının, üretilen her bir kg süt için ayak izini azalttığı ve bunun da daha sürdürülebilir süt çiftliği sağladığı kanıtlanmıştır.

LifeStart daha fazla süt sağlar

Holstein süt buzağılarında LifeStart besleme programı, birinci ve ikinci laktasyonda günlük süt üretimini ve süt yağı verimini artırır.

Teklifimiz

Süt için LifeStart

Süt için LifeStart

LifeStart araştırması, yaşamın ilk haftalarında metabolik programlamanın organ gelişimi üzerinde büyük bir etkisi olduğunu ve yaşamın ilerleyen dönemlerinde daha yüksek performansa sahip daha sağlam bir ineğe olanak sağladığını göstermiştir.

Daha fazlası

Sprayfo Delta

Sprayfo Delta

Sprayfo Delta, biyolojik referans olarak tam yağlı süt ile geliştirilmiştir ve tam yağlı sütün en iyilerini en iyi buzağı sütü ikame yemleriyle birleştirir. Satılabilir sütten ilham alan Sprayfo Delta, yüksek oranda yağ içerir ve buzağıların yüksek düzeyde enerji almasını sağlar.

Daha fazlası

Sprayfo buzağı yetiştirme programı

Sprayfo buzağı yetiştirme programı

Buzağıların sağlığını ve gelişimini genç yaşta başlatmak için iyi bir program sağlamak gelecekteki üretim için çok önemlidir. Sprayfo programımız, yüksek kaliteli yemler, küresel deneyim ve uzmanlıkla tasarlanmış protokollerin pratik bir birleşimidir.

Daha fazlası