Ürün ve hizmetlerimizi daha yakından tanıyın Ürün ve hizmetlerimizi daha yakından tanıyın

Trouw Nutrition Dünyasına

Hoş Geldiniz

 

Geleceği Besleme vizyonumuzla hareketle daha sağlıklı nesillerin yetişmesine destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türk ve dünya hayvancılığı için yaptıklarımızı daha yakından incelemek için siz de bu dünyayı keşfedin.

 

Çiftlik ve Kümes Hayvanlarınızın sağlıklı gelişimini destekleyen maxcare ile çiftliğiniz güvende.

Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition’ın geliştirdiği profesyonellerin tercihi Maxcare; zengin içeriği ile çiftlik ve kümes hayvanlarınızın sağlıklı gelişimini destekler, sürünüzün performansını maksimuma çıkarır. Hayvan beslemede Maxcare ile maksimum katkı, maksimum kazanç!

Maxcare; Çiftlik ve kanatlı hayvanlarınızın hedeflenen günlük canlı ağırlık kazancına ulaşmasını sağlar. Yüksek verim, etkin üreme performansı, süt ve yumurta verimi dolayısıyla sağlıklı bir üretim dönemi için ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral ve iz mineralleri içerir.

Daha fazlası 

Trouw Nutrition'ı Yakından Keşfedin

Bilim & İnovasyon
Sürdürülebilirlik
Türler ve Sektörlere Genel Bakış

Güncel Haberler

Kolostrum yönetimi buzağıların ilk günlerinde hayati önem taşıyor

2021
Kolostrum, patojenlere karşı antikorsuz doğan buzağılara doğal bir antikor oluşturarak hastalıklara kalkan oluyor
15.11.2021
Devamı için

Ruminant ve kanatlı hayvanlarda doğru besleme çiftliklerin kazancını artırıyor

2021
Trouw Nutrition; koruyucu, destekleyici ve sürdürülebilir yaklaşımlar sunan ürün ve çözümleriyle, hayvancılık sektöründe üretim verimliliğini artırarak maksimum ekonomik fayda sağlıyor
09.11.2021
Devamı için

AgriVision 2021’de geleceğin tarım ve hayvan besleme yöntemleri masaya yatırıldı Küresel tarım işletmeciliği takvimindeki en önemli etkinlik olarak kabul edilen AgriVision, aralarında Türkiye’nin de olduğu 89 ülkeden uluslararası katılımla gerçekleşti. Tarihinde ilk kez sanal olarak düzenlenen ve “Gelecek Önemlidir” temasıyla kurgulanan etkinlikte; sürdürülebilir gezegen ve sağlıklı gelecek nesiller için önümüzdeki 10 yıllık projeksiyon ele alındı. Farklı sektörlerden 22 konuşmacı ve 2 binin üzerinde katılımcının yer aldığı AgriVision 2021, Nutreco ve çatısı altındaki hayvan besleme şirketi Trouw Nutrition’ın sponsorluğunda hayata geçirildi. Tarım ve gıda endüstrisi oyuncularını ve değişim yaratıcılarını 2000 yılından bu yana bir araya getiren AgriVision küresel konferansı, bu yıl tarihinde ilk kez sanal olarak düzenlendi. “Gelecek Önemlidir” temasıyla hayata geçen etkinlikte; gezegenin sürdürülebilir olması ve gelecek nesillerin sağlıklı gelişimi için önümüzdeki 10 yıllık periyotta yapılması gerekenler masaya yatırıldı. 100 yılı aşkın deneyimi ışığında “Geleceği Besleme” misyonu çerçevesinde çalışan Nutreco ve çatısı altında faaliyet gösteren hayvan besleme şirketi Trouw Nutrition’ın sponsorluğunda gerçekleşen AgriVision 2021’de; 2050 ve sonrasında dünya nüfusunun sürdürülebilir bir şekilde beslenebilmesi için şimdiden harekete geçilmesi, değer zincirinin her aşamasında dönüştürücü ve iş birlikçi olunarak değişimin hızlandırılması gerektiğinin altı çizildi. Etkinlik programı üç başlık altında toplandı: Anlamak başlığı altında, sürdürülebilir tarım ticareti ve sağlık konusunda konuşmalar yer aldı. Deneyim başlığı, katılımcıların döngüsel gıda sistemleri ve hassas besleme için çözümler keşfetmesine olanak sağladı. Etki başlığı kapsamında, geleceğin çiftliğinde sanal ustalık sınıfları düzenlendi. 89 ülkeden 22 konuşmacının yer aldığı etkinliğe; gıda ve tarım işletmelerindeki yönetim kurulu düzeyindeki yöneticiler, etkili kamu görevlileri ve STK temsilcileri, gelecek vaat eden yeni girişimler ile ünlü akademisyenleri kapsayan 2 binden fazla kişi katılım gösterdi

2021
“Yemden Gıdaya Endüstrisi” küresel konferansı AgriVision, Nutreco ve çatısı altındaki hayvan besleme şirketi Trouw Nutrition’ın sponsorluğunda düzenlendi.
10.10.2021
Devamı için

Markalarımız

Maxcare yem katkısı ile çiftlik hayvanlarının beslenmesini zenginleştirin
En iyi başlangıç için Sprayfo buzağı yetiştirme çözümleri
Milkivit - Sağlıklı büyüme için doğal seçim
Kusursuz bir yem katkı çözümü paketi
Hayvan Sağlığında Etkin Çözümler
İntevit Premiks
VitaFarm ile ekonomik çözüm
NutriOpt ile optimum hayvan performansı ve kazanç