TAŞINDIK!

 

Yeni Adresimiz 

 

Trouw Nutrition TR Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş.

Genel Müdürlük

Ehlibeyt Mahallesi, Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Başkent Plaza No:106 Kat: 4 Ofis No: 10 06520, Balgat - Çankaya, Ankara 

 

 

Ürün ve hizmetlerimizi daha yakından tanıyın Ürün ve hizmetlerimizi daha yakından tanıyın

Trouw Nutrition Dünyasına

Hoş Geldiniz

 

Geleceği Besleme vizyonumuzla hareketle daha sağlıklı nesillerin yetişmesine destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türk ve dünya hayvancılığı için yaptıklarımızı daha yakından incelemek için siz de bu dünyayı keşfedin.

 

Maxcare Güvenli Çiftlik Programı

Maxcare Güvenli Çiftlik Programı

Trouw Nutrition Türkiye, Maxcare Güvenli Çiftlik Programı ile yetiştiricilerin, hayvanlarının sağlıklarını ve refahını sağlayarak verimliliklerinin artırılması için üretim süreçlerinizi izleyerek sizlere 3. Göz olmayı amaçlıyor. Bu kapsamda; işletmenizin mevcut durum ve gelişim  noktalarını belirleyerek düzeltici aksiyonları almak ve işinizi daha verimli kılmak için çözüm ortağınız olarak çalışmayı amaçlıyor.

Maxcare güvenli çiftlik programı altında farklı servis ve bilgileri topladığımız entegre bir hizmet çözümüdür.

Çiftlik ve Kümes Hayvanlarınızın sağlıklı gelişimini destekleyen maxcare ile çiftliğiniz güvende.

Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition’ın geliştirdiği profesyonellerin tercihi Maxcare; zengin içeriği ile çiftlik ve kümes hayvanlarınızın sağlıklı gelişimini destekler, sürünüzün performansını maksimuma çıkarır. Hayvan beslemede Maxcare ile maksimum katkı, maksimum kazanç!

Maxcare; Çiftlik ve kanatlı hayvanlarınızın hedeflenen günlük canlı ağırlık kazancına ulaşmasını sağlar. Yüksek verim, etkin üreme performansı, süt ve yumurta verimi dolayısıyla sağlıklı bir üretim dönemi için ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral ve iz mineralleri içerir.

Daha fazlası 

Trouw Nutrition'ı Yakından Keşfedin

Bilim & İnovasyon
Sürdürülebilirlik
Türler ve Sektörlere Genel Bakış

Güncel Haberler

Çiftlik hayvanlarının içtiği su kimyasal ve mikrobiyolojik olarak düzenli aralıklarla analiz edilmeli

2022
Tüm canlılar için vazgeçilmez bir yaşam kaynağı olan su, çiftlik hayvanlarının sağlıklı gelişmeleri ve verimli olmalarında da büyük rol oynuyor. Ruminant ve kanatlı hayvanlarda suyun tüketim oranı farklılık gösteriyor. Ahır içindeki tüm hayvanların kolayca ulaşabildiği ve en az yüzde 10’unun istediği zaman su içebilmesine imkan veren yeterli yalak alanında temiz, serin ve taze su bulundurulması gerekiyor. Hayvanlara her daim su vermenin mümkün olmadığı durumlarda ise 24 saatte en az 3 öğün sulama yapılması önem taşıyor. Ancak sulama öğün sayısı, sıcaklığa bağlı olarak artırılabiliyor. İdrarın rengi ve boşaltım süresi susuzluğun göstergesi olabiliyor. Hayvanların sağlığının ve verimliliklerinin korunabilmesi için kimyasal ve mikrobiyolojik olarak düzenli aralıklarla analiz edilen, gerekli durumlarda düzeltici eylemlerin hayata geçirildiği, insan tüketimine uygun su kalitesi gerekliliklerinin sağlanması önem arz ediyor. 22 Mart Dünya Su Günü kapsamında açıklamada bulunan Trouw Nutrition Türkiye’nin uzman teknik kadrosu, çiftlik hayvanlarının sağlıklı gelişimi için suyun ve su kalitesinin önemine değindi.
05.05.2022
Devamı için

Dünya devinden geleceği besleme yolunda atılan dev adımlar

2022
Dünya devi Nutreco’nun hayvan besinleri markası Trouw Nutrition, 100 yıllık engin deneyimi ve inovasyonu merkezine alan bakış açısıyla 39 ülkede sağlıklı çiftlik ve evcil hayvanların yetiştirilmesi adına faaliyetlerini sürdürüyor.
03.03.2022
Devamı için

Buzağıların sağlıklı gelişiminde beslenmenin etkisi büyük

2022
Buzağıların sağlıklı ve dengeli beslenmesi, büyümeleri ve gelişimleri açısından kritik önem taşıyor. Doğumundan itibaren sağlıklı beslenen bir buzağının, yetişkin bir sığır olduğu zaman süt ve döl verimliliği büyük oranda artıyor. Buzağı beslemede dikkat edilmesi gereken noktaları paylaşan Trouw Nutrition Türkiye Ruminant Çiftlik Kanalı Teknik Müdürü Murat Baykan, yeterli vitamin ve mineral desteğiyle güçlendirilmiş buzağı maması ve yemlerinin önemine dikkat çekiyor.
01.03.2022
Devamı için

Markalarımız

Maxcare yem katkısı ile çiftlik hayvanlarının beslenmesini zenginleştirin
En iyi başlangıç için Sprayfo buzağı yetiştirme çözümleri
Milkivit - Sağlıklı büyüme için doğal seçim
Kusursuz bir yem katkı çözümü paketi
Hayvan Sağlığında Etkin Çözümler
İntevit Premiks
VitaFarm ile ekonomik çözüm
NutriOpt ile optimum hayvan performansı ve kazanç