Ruminant Akademi

Ruminant Akademi, hayvan besleme alanındaki yeni teknoloji ve trendlerin ele alındığı, iki gün süren atölye çalışmaları, akademik oyunlar ve panellerden oluşan sektörel bir organizasyondur. İş dünyası, medya, üniversiteler, devlet kuruluşları olmak üzere ruminant sektörünün tüm paydaşları Akademi’de bir araya gelmektedir. Katılımcılar, Akademi sayesinde diğer sektör ortaklarıyla buluşma, sektörel trend ve teknolojileri takip etme şansını yakalarken, Antalya'nın güzel atmosferinin de tadını çıkarırlar. Ruminant Akademi, yenilikçi çözümler ile sektöre öncü olmayı amaçlayan eşsiz bir organizasyondur.

Ruminant Akademi panelleri her yıl titizlikle, sektörel trend ve ihtiyaçlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu panellerin amacı, teknolojik gelişmelere ilişkin güncellemeler, panel konularıyla ilgili yeni yaklaşımlar ve yenilikler konusunda davetlilere bilgi vermektir.

Çalıştaylar, Akademi'nin önemli bir parçasıdır. Çalıştaylar sayesinde davetliler farklı uygulamalar üzerinde pratik kazanabilirler. Panel konularına paralel olarak geliştirilen Çalıştaylar, aynı zamanda panel konularının daha net anlaşılmasını sağlamaktadır.

Son olarak, akademik oyunlar Akademi'nin en çarpıcı bölümlerinden biridir. Benzersiz bir deneyim sunan  oyunlar Akademi'yi özel kılmaktadırlar. Paneller ve çalıştaylar yapıldıktan sonra, konuklar dışarıda çim alanda, takımlar halinde toplanır, panel konularıyla bağlantılı olarak dizayn edilen akademik oyunların kazananı olmaya ve Akademi Kupasına ulaşmaya çalışırlar. Kuşkusuz, akademik oyunlar Ruminant Akademi'nin en eğlenceli kısmı!

Benzersiz yapısı ve yenilikçi içeriği ile Ruminant Akademi, ruminant sektörü için öncü bir organizasyondur. Akademi, akademik içeriği sayesinde katılımcıları en son gelişmelerle beslerken, çalıştay ve akademik oyunlarla sektör ortaklarına aktif ve eğlenceli iki gün sunar. Genel olarak, Ruminant Akademi sektör için bir gelenektir ve geçmişte olduğu gibi sektörel trendleri yönlendirecektir.