"Trouw Nutrition, iyi yönetişim ilkeleriyle, yenilikçi ve özgün ürünleriyle dünya lideridir."
Öğüt Köse
Genel Müdür

1887 yılında Ulbe Twinjstra isimli Hollandalı bir girişimci tarafından kurulan Nutreco, bugün 80 ülkede 11 bine yakın çalışanıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Nutreco’nun 2017 yılı cirosu 5,9 Milyar Avro’dur.

Nutreco’nun yem katkıları pazarındaki markası olan Trouw Nutrition 25 ülkedeki tesislerinde 5000’den fazla çalışanıyla sizlere hizmet vermektedir.

İyi Yönetişim İlkelerimiz

Küreselleşen dünya ekonomisine parallel olarak, küreselleşmenin getirdiği iyi yönetişim ilkeleri olan katılımcılık, saydamlık ve hesap verebilirlik başlıca yönetim ilkelerimizdir. Gıda güvenliği ve gıda güvenilirliğinin artan önemine paralel olarak sürdürülebilirlik ekseninde, gezegenimizi insani değer yargılarımızın merkezine konumlandırdık.

Artan dünya nüfusu, küresel iklim değişikliği, gelir düzeyindeki artışlara paralel olarak kişi başına tüketimlerin artıyor olması, dünyanın kaynaklarının yetersizliğini; dünya nüfusunu daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde besleyebilmek ise bizim rolümüzü sorgulamamıza neden oluyor. Bu yüzdendir ki yenilikçilik, bizim en büyük tutkumuz.

Yenilikçi ve Özgün Ürünler

Yeni yoktur; değişim ve dönüşüm vardır. Bu değişimi ve dönüşümü okuyabilmek ise yenilikçiliktir. Araştırmaya ayırdığımız 25 milyon Avro’luk bütçe ile 11 merkezde araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yenilikçi kavram, hizmet ve ürünlerimizle tedarik ve değer zincirindeki her bir paydaşa en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Gücümüzü ve inancımızı sizlerin bize gösterdiği güvenden alıyoruz.

Bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Dünya'da Trouw'a ulaşmak için tıklayınız.